Psychoterapia LGBT+

Moja praktyka skupia się na pracy ze społecznością lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych. Pracuję z klientami/klientkami nad problemami bezpośrednio związanymi z byciem osobą nieheteronormatywną, takich jak akceptacja swojej tożsamości, ujawnienie jej, uzgodnienie płci czy radzenie sobie z doświadczaną dyskryminacją.

Umów pierwszą wizytę!

Wystarczy, że podasz dane kontaktowe. Napiszę lub zadzwonię, aby omówić wszystkie szczegóły.


Pracuję z klientami LGBT+ którzy potrzebują terapeuty, który “wie o co chodzi”, który nie będzie ich osądzał za to, kim są. Chcą mówić o swoim partnerze, partnerce, nie martwiąc się, że będzie to szokujące dla tereputy.
Chcą być sobą, aby pracować nad problemami, które naprawdę im przeszkadzają.

Rozumiem, że skrót LGBTQ to niedoskonały sposób na odniesienie się do zróżnicowanej społeczności ludzi. Część z tych osób jest ​​marginalizowana lub zaniedbywana. Mam świadomość, że w skład tej grupy wchodzą również osoby interseksualne, aseksualne, poliamoryczne i wiele innych.

Oferta konsultacji

  • psychoterapia indywidualna,
  • psychoterapia zaburzeń seksualnych,
  • problemy związane z tożsamością seksualną.
KONTAKT

Certyfikaty

  • Całościowe 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt z dyplomem ukończenia Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.
  • Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt,
  • Certyfikat psychoterapeuty EAGT (European Association for Gestalt Therapy).